Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.OFICIÁLNÍ WRC závody a Licence 9.5.2009 - VÝSLEDKY

Licenci složilo všech 28 jezdců - GRATULUJEME!!!

Hodně z nich bylo úspěšných i v následujících soutěžích.

Celkem se zúčastnilo našich westernových závodů 54 soutěžících.

Fotografie z akce jsou k prohlédnutí na

http://fotoalba.cz/alba/D.T.Art/1924059

Pokud byste měli o některé z těchto fotografií zájem, kontaktujte dtart@seznam.cz

 

Zde jsou výsledky:
 

Showmanship at Halter D mládež


1. Pýchová Lucie Ramon Sisco Jess 16 bodů
2. Kodlová Karolína Lady Destiny Bars 15 bodů
3. Tejmerová Nikola Cindy 12 bodů
4. Provazník David Puff of Baltimore 4 body


Showmanship at Halter D začínající


1. Krista Bělohoubková Halime 17 bodů
2. Roman Bílek Korina 14 bodů
3. Jaroslava Nesvarbová Lady Destiny Bars 13 bodů
4. Kateřina Trkalová Smiling Twister 10 bodů


Showmanship at Halter C mládež


Sára Studničková Ramon Sisco Jess - 1.místo

Showmanship at Halter C amatér


1. Minaříková Irena Clea 17 bodů
2. Bílek Roman Korina 14 bodů
3. Dědíková Kateřina Dasty 13 bodů
4. Čechová Petra Hanks Peppy Star 13 bodů
5. Vostřelová Lenka Tidy Fiery Freckle 6 bodů
6. Trkalová Kateřina Smiling Twister 5 bodů

Trail D mládež


1. Lásková Karolína Gurmeet 67
2. Mackovčinová Tereza Bernee 63
3. Petlánová Michaela Topson Silver Hair 52,5


Trail D začínající


1. Reininger Ondřej Jack 64
2. Jentschová Alena Low White Moon 61,5
3. Kostolníková Jitka Frodo 60,5
4. Koudelková Kateřina Bernee 60
5. Lásková Iveta Twiggy 59,5
6. Svobodová Gabriela Neon 50,5


Trail C mládež

Mackovčinová Kateřina Bernee 64,5


Trail C amatér


1. Minaříková Irena Clea 68
2. Kostolníková Jitka Frodo 64
3. Reininger Ondřej Jack61,5
4. Procházková Regina Skippers King JR 61
5. Čechová Petra Topson Silver Hair 58,5
6. Tejmerová Erna Cindy 58

Western Pleasure D mládež


1. Batovcová Michaela Sunray Cody
2. Kopřivová Lucie Topson Silver Hair
3. Mackovčinová Tereza Bernee
4. Lásková Karolína Gurmeet
5. Novotná Tereza Spice Jimmy

Western Pleasure D začínající


1. Reininger Ondřej Jack
2. Jentschová Alena Low White Moon
3. Holotíková Hana Grim
4. Bílek Roman Korina
5. Homolková Barbora Sherry
6. Hájková Tereza Robinson


Western Pleasure C mládež


1. Mackovčinová Kateřina Bernee
2. Studničková Sára Spice Jimmy

 Western Pleasure C amatér


1. Čechová Petra Topson Silver Hair
2. Minaříková Irena Clea
3. Koudelková Kateřina Bernee
4. Procházková regina Skippers King JR
5. Bílek Roman Korina
6. Tejmerová Erna Cindy

Western Horsemanship D mládež


1. Lásková Karolína Gurmeet
2. Třešnáková Lucie Good Shapes Bullet
3. Batovcová Michaela Sunray Cody
4. Machulková Veronika Hustys Indigo Summer
5. Mackovčinová Tereza Bernee
6. Petlánová Michaela Topson Silver Hair

Western Horsemanship D začínající


1. Reiniger Ondřej Jack
2. Jentschová Alena Low White Moon
3. Bílek Roman Korina
4. Hofmannová Hana Lady Destiny Bars
5. Slachová Šárka Denver mit Diablo
6. Kleinerová Lada Frodo

Western Horsemanship C mládež


1. Mackovčinová Kateřina Bernee
2. Studničková Sára Spice jimmy
3. Hofmann Dominik Lady Destiny Bars


Western Horsemanship C amatér


1.Ondra Reininger Jack
2. Irena Minaříková Clea
3. Regina Procházková Skippers King JR
4. Lenka Vostřelová Grim
5. Bílek Roman Korina
6. Koudelková Kateřina Bernee

 

 Reining open D


1. Koudelková Kateřina Bernee 61,5
2. Bílek Roman Korina 59
3. Holotíková Hana Grim 0


Reining open C


1. Vostřelová Lenka Grim 65,5
2. Procházková Regina Skippers King JR 63
3. Čechová Petra Topson Silver Hair 62,5
4. Abraham František Tidy Fiery Freckle 0

Barel Race open D
1. Kubátová Iveta Fontána
2. Veselá Michaela Lucky Rosset Bar
3. Obešlová jitka Art
4. Kleinová Petra Gold Star
5. Mackovčinová Tereza Bernee
6. Tejmerová Nikola Cindy


Barel Race open C


1. Minaříková Irena Clea
2. Rollová Lenka Astra
3. Jentschová Alena Low White Moon
4. Mackovčinová Kateřina Bernee
5. Czervoniaková Lucie Bonny
6. Kńavová Zuzana Fairy

Polle Bending open D


1. Obešlová Jitka Art
2. Provazník David Puff of Baltimore
3. Svobodová Tereza Astra
4. Kleinová Petra Gold Star
5. Mackovčinová Tereza Bernee
6. Drozdová Klára Wayne

Polle Bending open C


1. Rollová Lenka Astra
2. Czervoniaková Lucie Bonny
3. Kňavová Zuzana Fairy
4. Provazník David Puff of Baltimore

 
 
 



Statistiky

Online: 1
Celkem: 230429
Měsíc: 6742
Den: 225