Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. 9. 2012 Dětské trpasličí westernové závody

23.9.2012 patřilo v Židovicích dětem. Pořádaly jsme úplně první "Dětské trpasličí westernové závody".
Zájem o tyto závody byl nečekaně velký a to nejen ze strany soutěžících, ale také divácky. Většnou se přišly podívat nejen rodiče, ale také babičky, dědečkové, tetičky, strejdové... no zkrátka "Hujerovic" od každého soutěžícího..  :-) .

 

deti1.jpg

 

 

Účast na tomto dětském westernovém klání si neodpustilo ani sluníčko, které dětem krásně hřálo a vytvořilo tím pro všechny pomyslnou třešinku na dortu.

det.z.1.jpg

 

Nemladším účastníkům nebyli ještě ani 2 roky a už soutěžili v disciplíně - "Trpasličí trail s vodičem". Tady své jezdecké výkony předvedlo celkem 23 trpaslíků. O něco méně početná,ale neméně zajímavá byla disciplína - "Dětský trail" v kterém o medaile soutěžily děti ve věku 7 až 10 let. Jízdy byly velice vyrovnané a v nelehkém souboji nakonec zvítězila Kristýnka Hnilicová. Těšně za ní skončily Lidunka, Verunka, Eliška, Barča a mnoho dalších.

det.z.3.jpg


V odpoledních hodinách arénu zaplnila mládež . V disciplíně  Western Horsemanship si nejlépe vedla Anna Traxlová a Simona Kudrnová, v disciplíně Trail pak Jana Mariánková a Daniela Fišerová Předvedení koně na ohlávce tzv. Showmanship at Halter suveréně zvítězila a zlatou medaili si odvezla Irena Kropáčková z Libochovic.

 

det.z..jpg

 

det.z.4.jpg


Všem účastníkům gratulujeme a na jejich výkony se těšíme v další závodní sezóně.

 

det.z.5.jpg

 

 

 

deti.jpg

 

 

 

 
 Statistiky

Online: 2
Celkem: 264640
Měsíc: 8789
Den: 251