Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.OFICIÁLNÍ WRC závody a Licence 8.8.2009 - VÝSLEDKY

331 Western Horsemanship - mládež

1. místo Novotná Tereza Spice Jimmy
2. místo Mackovčinová Tereza Bernee
3.místo Machulková Veronika Hustys Indigo Summer
4. místo Pachovská Michaela Edie Joe Chex
5. místo Skočovská Marie Mikee
6. místo Tichá Karolína Maverick

D 131 Western Horsemanship - začínající

1. místo Korandová Jana Jacs Velvet Dream
2. místo Lásková Iveta Twiggy
3. místo Homolková Barbora Sherry
4. místo Koudelka Josef Sean
5. místo Brabcová Adéla Koran
6. místo Bílek Roman Korina

C 331 Western Horsemanship - mládež

1. místo Bechyně Matěj Hahn Es Sweetie
2. místo Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
3. místo Lásková Karolína Gurmeet
4. místo Botlíková Tereza Dark Brown Jack
5. místo Studničková Sára Spice Jimmy
6. místo Vavřinová Kateřina Mikee


C 231 Western Horsemanship - amater

1. místo Reininger Ondřej Jack
2. místo Korandová Jana Jacs Velvet Dream
3. místo Vostřelová Lenka Grady Anne
4. místo Hofmannová Hana Destiny
5. místo Brabcová Adéla Koran
6. místo Tattermuschová D. Kody
7. místo Slachová Šárka Denver mit Diablo

D 338 Showmanship at Halter – mládež

1. místo Novotná Tereza Destiny 17 bodů
2. místo Traxlová Anna TNT Full Moon Sunnit 16 bodů
3. místo Kodlová Karolína Ramon Sisco Jess 15 bodů
4. místo Machulková Veronika Hustys Indigo Summer 13 bodů
5. místo Tejmerová Nikola Cindy 12 bodů
6. místo Tichá Karolína Maverick 11 bodů

D 238 Showmanship at Halter - amater

1. místo Homolková Barbora Sherry 13 +
2. místo Bělohoubková Krista Halome 13
3. místo Slachová Šárka Denver mit Diablo 13 –
4. místo Rejmanová Šárka Wollis Rock Star 11

C 238 Showmanship at Halter - amater

1. místo Bílek Roman Korina 8 bodů
2. místo Rejmanová Šárka Wollis Rock Star 5 bodů


D 321 Trail - mládež

1. místo Mackovčinová Tereza Bernee 67,5 bodu
2. místo Klimková Veronika Jackie SK Sure Prize 58 bodů
3. místo Boháčová Lucie Chelsy 20 bodů


D 121 Trail - začínající

l. místo Brabcová Adéla Koran 67 bodů
2. místo Čomošová Lucie Gurmeet 61,5 bodu
3. místo Černá Tereza Mikee 60,5 bodu
4. místo Slachová Šárka Denver mit Diablo 59,5 bodu
5. místo Hájková Tereza Robinson 59 bodů
6. místo Koudelková Kateřina Edie Joe Chex 56,5 bodu
7. místo Homolková Barbora Sherry 53 bodů
8. místo Nesvarbová Jaroslava Sunray Cody 52,5 bodu

C 321 Trail - mládež

1. místo Mackovčinová Kateřina Bernee 64,5 bodu
2. místo Lásková Karolína Gurmeet 47 bodů
3. místo Vavřinová Kateřina Mikee 46 bodů


C 221 Trail - amater

1. místo Brabcová Adéla Koran 69 bodů
2. místo Reininger Ondřej Jack 63,5 bodu
3. místo Koudelková Kateřina Edie Joe Cheb 60,5 bodu
4. místo Slachová Šárka Denver mit Diablo 60 bodů
5. místo Kostolníková Jitka Frodo 56,5 bodu
6. místo Tattermuschová D. Kody 45,5 bodu



D 311 Western Pleasure - mládež

1. místo Mackovčinová Tereza Bernee
2. místo Klimková Veronika Jackie SK Sure Prize
3. místo Machulková Veronika Hustys Indigo Summer
4. místo Skočovská Marie Mikee
5. místo Novotná Tereza Spice Jimmy
6. místo Mašinová Pavla Čikita

D 111 Western Pleasure - začínající

1. místo Korandová Jana Jacs Velvet Dream
2. místo Homolková Barbora Sherry
3. místo Černá Tereza Mikee
4. místo Hájková Tereza Robinson
5. místo Bílek Roman Korina
6. místo Koudelka Josef Sean

C 311 Western Pleasure - mládež
1. místo Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
2. místo Lásková Karolína Gurmeet
3. místo Mackovčinová Kateřina Bernee
4. místo Vavřinová Kateřina Mikee
5. místo Kotlíková Tereza Dark Brown Jack
6. místo Studničková Sára Spice Jimmy
C 211 Western Pleasure - amater

1. místo Reininger Ondřej Jack
2. místo Korandová Jana Jacs Velvet DRAM
3. místo Brabcová Adéla Koran
4. místo Tattermuschová D. Kody
5. místo Koudelková Kateřina Edie Joe Cheb
6. místo Bílek Roman Korina
7. místo Tejmerová Erna Cindy


D 401 Reining open

1. místo Bechyně Matěj Hahn Es Sweetie 62,5 bodu
2. místo Bílek Roman Korina 58 bodů
3. místo Koudelková Kateřina Edie Joe Cheb 51 bodů
4. místo Tichá Karolína Maverick 44 bodů

C 401 Reining open

1. místo Mackovčinová Kateřina Bernee 64,5 bodu
2. místo Bechyně Matěj Hahn Es Sweetie 60 bodů
3. místo Mackovčinová Kateřina Mikee 58,5 bodu
4. místo Tattermuschová D. Kody 56,5 bodu
5. Koudelková Kateřina Edie Joe Cheb 51 bodu



D 471 Pole Bending open

1. místo Pecková Adéla Fontána 31,26
2. místo Svobodová Tereza Astra 39,10

C 471 Pole Bending open

1. místo Rollová Lenka Astra 27,09
2. místo Czervoniaková Lucie Bony 28,94
3. místo Kňavová Zuzana Ricky 30,00


D 461 Barrel Race open

1. místo Veselá Michaela Lucky Roset Bar 20,09 21,43
2. místo Kubátová Iveta Fontána 21,74 21,59
3. místo Svobodová Tereza Astra 25,16 25,07
4. místo Tejmerová Nikola Cindy 28,01 26,47
5. místo Kostolníková Jitka Frodo 29,10 29,30
6. místo Boháčová Lucie Chelsy 32,74 31,71


C 461 Barrel Race open

1. místo Rollová Lenka Astra 23,20 23,20
2. místo Czervoniaková Lucie Bony 24,32 23,22
3. místo Kňavová Zuzana Ricky 24,60 23,57

 
 



Statistiky

Online: 8
Celkem: 230436
Měsíc: 6746
Den: 227