Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.5. 2010 jsem pořádali již 3. westernové závody pod záštitkou WRC ČR.

Počasí nám sice moc nepřálo, byl chladný den, ale účastníky westernových závodů to nemohlo odradit. Za což byli odměněni alespoň tím, že celý den vydržel bez deště.  Na startovní listině se sešlo neuvěřitelných 67 startovních dvojic. Program začínal v  8:00 jezdeckou licencí a to ve formě písemného testu v kterém uspěly pouze 3 účastnice z celkového počtu 5 zúčastněných a praktické zkoušky skládající se z jednoduché úlohy w.horsemanshipu. I  zde dvěma účastnicím štěstí nepřálo :o(.Rozhodčí neunikla žádná chybička - a to ani v následujících soutěžích. Ty začínaly  10 hodin. Byly to westernové závody typu D a C. Překvapivě silně byly obsazené také rychlostní disciplíny. Bylo opravdu na co se dívat a to až do večerních hodin.

 

 
D  showmanship at halter mládež
 
1. místo  Diana Uldrichová  - Peppy Zancy Del Maso       86 bodů
2. místo  Anna Traxlová     -       Destiny                     76 bodů
3. místo  Jan Matyáš         -      Stormy Johns              75 bodů
4. místo  Hana Čermáková   -      Spice Jimmy               74 bodů
5. místo  Nikol Hejduková     -      Eternal Janey             60 bodů
6. místo  Kateřina Stará        -      Frodo                      55 bodů
 
D  showmanship at halter all ages

 1. místo   Barbora Homolková   -   Indy Twenteena         75 bodů

 
C Showmanship at halter mládež
 
 1. místo    Jan Matyáš            -     Stormy Johns           78 bodů
 2. místo    Nikol Tejmerová      -      Cindy                     64 bodů
 
další dva jezdci byli diskvalifikováni pro nevhodnou obuv Tereza Novotná a Diana Uldrichová
 
C Showmanship at halter all ages
 
1. místo    Barbora Homolková  -       Sherry                     87 bodů

Další disciplínou by trail, kde bylo přihlášených mnoho jezdeckých dvojic, ale jen málo jich předvedlo, to co se po nich žádalo……………
 
D trail mládež
 
starovalo 6 jezdců se svými koňmi a jen jediná jezdkyně zajela tuto disciplínu na body
 
1. místo    Veronika Klimková   -   Jackie SK Sure Prize        50,5 bodu
 
D  trail all ages
 
Nejlepší byl   Tomáš Pešek 65 bodů, který jel mimo soutěž s koněm Stormy Johans
 
1. místo     Kateřina Mackovčinová  -    Bernee              63,5 bodu
2. místo     Jitka Kostolníková           -  Frodo                62 bodů
3. místo     Kateřina Koudelková     -     Edie Joe Cheb     53,5 bodu
 
 
C Trail mládež C
 
1. místo     Kateřina Mackovčinová   -   Bernee               66 bodů
2. místo     Kateřina Vavřinová         -   Mikee                60,5 bodu
3. místo     Jan Matyáš                   -   Stormy Johns      51 bodů
4. místo     Kateřina Klimková           -   Konga Peppy Bar  49 bodů
 
C Trail all ages
 
nejlepší byl  opět  Tomáš Pešek   67,5 bodu, který jel mimo soutěž
 
1. místo        Kateřina Koudelková   -    Edie Joe Cheb           62 bodů
 2. místo       Barbora Homolková    -     Sherry                    55  bodů
3. místo        Zuzana Mužíková       -     Muf                       47,5 bodu
4. místo        Alena Jentschová       -    Low White Moon       39 bodů

Další disciplínou tohoto dne byl western pleasure, kde jezdici předvedli svojí souhru s koněm:
 
D Western pleasure mládež
 
Startovalo celkem osm jezdců se svými koňmi
 
 1. místo       Veronika Klimková     -     Jackie SK Sure Prize
 2. místo       Tereza Černá           -       Mikee
 3. místo       Diana Uldrichová       -       Peppy Zancy Del Maso
 4. místo       Michaela Batovcová  -       Sunray Cody
 5. místo       Veronika Mizerová     -        Bawe
 
D  Western pleasure all ages
 
Tato disciplína byla obsazena  osmi jezdci a i zde bylo těžké zvolit toho nejlepšího
 
 1. místo                      Kateřina Mackovčinová    -       Bernee
 2. místo                      Jaroslava Nesvarbová      -       Sunray Cody
 3. místo                      Anna Králíčková              -       Spice Jimmy
 4. místo                      Jana Korandová              -       Jacs Velvet Dream
 5. místo                      Zuzana Mužíková            -       Muf
 6. místo                      Barbora Homolková          -       Indy Twenteena
 7. místo                      Denisa Kocánková           -       Mels Golden Fox
 8. místo                      Haberlová Eliška              -       Golf II.
 
C Western pleasure mládež
 
 Pole startující mládeže bylo opět plně obsazené……………
 
1. místo                    Diana Uldrichová            -    Peppy Zancy Del Maso
2. místo                    Jan Matyáš                   -    Stormy Johns
3. místo                    Kateřina Vavřinová         -    Mikee
4. místo                    Kateřina Mackovčinová    -    Bernee
5. místo                    Tereza Novotná             -     Spice Jimmy
6. místo                    Sára Studničková           -     Sunray Cody
7. místo                    Kateřina Klimková           -     Konga Peppy Bar
8. místo                    Nikol Tejmerová             -     Cindy
 
C Western pleasure all ages
 
1. místo                      Ondřej   Reininger          -    Jack
2. místo                      Alena Jentschová          -     Low White Moon
3. místo                       Jana Korandová            -    Jack Velvet dRAM
4. místo                       Karolína Lásková           -    Gurmeet
5. místo                       Barbora Homolková         -   Sherry
6. místo                       Josef Koudelka              -    Sean
7. místo                       Lenka Vostřelová           -    Tidy Fiery Frackle
8. místo                       Adéla Brabcová             -     Koran
9. místo                       Koudelková Kateřina       -     Edie Joe Cheb
10.místo                      Iveta Lásková                -    Twiggy
 
D Western Horsemanship mládež
 
1. místo                       Diana Uldrichová       -         Peppy Zancy Del Maso
2. místo                       Jan   Matyaš               -         Stormy Johns
3. místo                       Michaela Batovcová   -         Sunray Cody
4. místo                       Veronika Klimková     -          Jackie SK Sure Prize
5. místo                       Tereza Černá           -           Mikee
6. místo                        Dita Pelechová         -           Edie Joe Cheb
7. místo                        Adéla Veselá            -           Bawe
 
D Western Horsemanship all ages
 
1. místo                 Kateřina Mackovčinová    -    Bernee
2. místo                 Nikola Šeráková               -    Sunray Cody
3. místo                 Anna Králíčková             -     Spice Jimmy
4. místo                 Jitka Kostolníková          -     Frodo
5. místo                 Jana Korandová             -     Jacs Velvet DRAM
6. místo                 Markéta Adamová          -      Ronald
 
C Western Horsemanship mládež
 
1. místo                 Kateřina Mackovčinová   -    Bernee
2. místo                 Kateřina Klimková           -    Konga Peppy Bar
3. místo                 Jan Matyáš                     -     Stormy Johns
4. místo                 Kateřina Vavřinová         -     Mikee
5. místo                 Sára Studničková           -     Sunray Cody
6. místo                 Diana Uldrichová           -      Peppy Zancy Del Maso
7. místo                 Tereza Novotná            -      Spice Jimmy
 
C Western Horsemanship all ages
 
1. místo                 Karolína Lásková         -       Gurmeet
2. místo                 Lenka Vostřelová         -        Tidy Fiery Freckle
3. místo                 Jana Korandová         -         Jacs Velvet DRAM
4. místo                 Adéla Brabcová           -         Koran
5. místo                 Barbora Homolková    -          Sherry
6. místo                 Kateřina Koudelková   -          Edie Joe Chex
7. místo                 Iveta Lásková              -          Twiggy
 
D Reining all ages otevřená
 
1. místo     Kateřina Mackovčinová   -    Bernee                    63,5   bodu
2. místo     Tereza Černá                -       Mikee                   57,5   bodu     
3. místo     Kateřina Koudelková      -       Edie Joe Cheb         54,5   bodu
4. místo     Zuzana Mužíková          -        Muf                      46,5   bodu
 
 
C Reining all ages otevřená
 
1. místo          Kateřina Mackovčinová     -    Bernee                 65 bodů
2. místo          František Abraham            -    Smoking Twister   60,5 bodu
3. místo          Kateřina Koudelková         -    Edie Joe Cheb         57 bodů
4. místo          František Abraham           -    Tidy Fiery Frackle    56 bodů
5. místo          Kateřina Vavřinová           -    Mikee                  55,5 bodu
6. místo          Josef Koudelka                -    Sean     53,5 bodu
 
D Barrel Race All Ages   otevřená
 
1. místo           Karolína Hulová  -      Apany Bagdad         20:45 sekund
2. místo           Monika Týglová  -       Apanatshi             20:48 sekund
3. místo           Monika Týglová  -        Mája                   20:90 sekund
4. místo            Eliška Haberlová -        Golf II.               21:00 sekund
5. místo           Veronika Valdmanová -          Šigat         21:30 sekund
6. místo           Veronika Valdmanová -         Sandy          21:60 sekund
7. místo            Markéta Adamová       -        Samanta     22:05 sekund
8. místo            Eva Kulichová             -        Treysi        22:20 sekund
9. místo            Jiřina Lofflerová           -        Kim            23:10 sekund
10. místo          Martina Hulová            -        Tajvan        24:00 sekund
11. místo           Petra Kleinová            -         Gold Star   24:50 sekund
12. místo          Petra Hoffmanová       -         Bellisa        25:10 sekund
13. místo          Nikol Tejmerová          -         Cindy         26:00 sekund
 
C Barrel Race All Ages otevřená
 
1. místo   Veronika Valdmanová -       Sandy       20:40 sekund
2. místo   Veronika Valdmanová -       Šigat         21:00 sekund
3. místo   Markéta Adamová       -      Samanta   21:45 sekund
4. místo   Alena Jentschová       -       Low White Moon  23:45 sekund
5. místo   Lucie Boháčová          -        Chelsy     25:40 sekund
 
D Polle Bending All Ages otevřená
 
1. místo             Veronika Valdmanová    -     Sandy  25:40 sekund
2. místo             Veronika Valdmanová    -     Šigat  27:15 sekund
3. místo              Monika Týglová             -   Mája  27:30 sekund
4. místo              Monika Týglová            -    Apanatchi 27:76 sekund
5. místo             Jiřina Lofflerová             -    Kim   27: 80 sekund
6. místo              Eliška Haberlová            -   Golf II. 28:90 sekund
7. místo              Karolína Hulová            -    Apany Bagdad 29:10 sekund
8. místo              Markéta Adamová         -    Samanta 29:80 sekund
9. místo               Eva Kulichová              -    Treysi  33:30   sekund
10.místo              Nikol Tejmerová            -    Cindy  33:90 sekund
11. místo             Michaela Kažimírová     -      Tajvan  34:00 sekund
12. místo             Michaela Rollová          -      Cheverny 34:40 sekund
13. místo             Petra Kleinová              -    Gold Star   34:50 sekund 
14. místo             Petra Hoffmanová        -     Bellisa  34:56 sekund
15. místo             Klára Zámyslická         -      Dik      37:90 sekund
 
C Polle Bending All Ages otevřená
 
1. místo   Veronika Valdmanová   -      Sandy           25:70 sekund
2. místo   Markéta Adamová        -      Samanta       28:10 sekund
3. místo   Veronika Valdmanová     -     Šigat           31:00 sekund
 
 
 
 



Statistiky

Online: 6
Celkem: 230439
Měsíc: 6749
Den: 230