Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.oficiální WRC závody a licence - 17.7.2010

 

foto zde 

4. oficiální westernové závody WRC a licence jezdců – 17.7.2010

 
 
Tento rok nám počasí opravdu vůbec nepřálo…………… :o((. Zatím co v pátek, den před závodama ručička teploměru vyšplhala na 36 stupňů v sobotu ráno se nad areálem závodiště přehnala dvouhodinová bouřka s lijákem a silným větrem. Takhle to vypadalo před začátkem závodů:

Obrazek

 

 Počasí se umoudřilo až v odpoledních hodinách. Není divu že 9 startujících z 59 přihlášených nedorazilo vůbec.

I přes nepřízeň počasí se závody nakonec vydařily a hezké poháry, stužky a věcné ceny si odnesli ty nejstatečnější. Téměř stejně byly obsazeny závody typu D (závody bez licence), jako závody C (závody s licencí). Všem zúčastněným gratulujeme za krásné výsledky a za odvahu v takovém počasí a těžkém terénu soutěžit.
Licenci skládalo celkem 6 jezdců. Blahopřejeme Míše Batovcové, Veronice Klimkové a Kateřině Srnkové za úspěšné složení a přejeme mnoho úspěchů v závodní sezóně.
Ostatním držíme palce příště.
 
Výsledky:
 
D   338   Showmanship at Halter mládež
 
1. místo   Klimková Veronika              Jackie SK Sure Prize           13 +
2. místo   Studničková Sára              NA Red Littles First            13
3. místo   Traxlová Anna                   Destiny                           11 +
4. místo   Stará Kateřina                  Spice Jimmy                      11
5. místo   Nejmanová Lenka              Korina                              9 +
6. místo   Mariánková Jana               TNT Full Moon Dunnit          9
 
D   238  Showmanship at Halter open
 
l. místo   Homolková Barbora       Indy Twenteena               13 +
2. místo Hofmanová Hana            NA Dry Jerry                   13
3. místo Pospíšilová Vladimíra     NA Smartins Irene              13 –
 
C   338   Showmanship at Halter mládež
 
1. místo   Klimková Veronika              Jackie SK Sure Prize          13
2. místo   Studničková Sára               NA Red Littles First            9
3. místo   Novotná Tereza                 Destiny                            9
 
C   238   Showmanship at Halter open 
 
1. místo   Hofmannová Romana          NA Smartins Irene             17
2. místo   Homolková Barbora            Sherry                             11
 
D   321   Trail mládež
 
1. místo   Klimková Veronika             Jackie SK Sure Prize            55
2. místo   Doubravová Tereza           Rebeca                             41
3. místo   Mizerová Veronika             Diana                               39
4. místo   Pelechová Dita                 Edie Joe Cheb                   0
 
D   121   Trail začínající
 
1. místo   Reininger Ondřej                       Jack                        67,5
2. místo   Mackovčinová Kateřina              Bernee                     64,5
3. místo   Koudelka Josef                         Sean                       48,5
 
 
C   321 Trail mládež
 
1. místo   Mackovčinová Kateřina             Bernee                     70,5
2. místo   Mackovčinová Tereza               Edie Joe Cheb            61,5
3. místo   Vavřinová Kateřina                   Rebeca                     57
4. místo   Klimková Kateřina                     Kings Peppy Bar         55
5. místo   Černá Tereza                          Diana                       50,5
6. místo   Boháčová Lucie                       Chelsy                      29,5
 
C    221   Trail open
 
1. místo   Reininger Ondřej                      Jack                         61
2. místo   Homolková Barbora                  Sherry                      53,5
 
D   461 Barrel Race otevřená
 
1. místo   Týglová Monika                       Apanatschi                19,82
2. místo   Týglová Monika                       Mája                         21,36
3. místo   Lofflerová Jiřina                       Kim                           22,60
4. místo   Pospíšil Ondřej                        Gero                          24,33
5. místo   Rollová Michaela                      Filip                          25,05
6. místo   Hladík Pavel                            Čita                          25,79
 
D   471   Pole Bending otevřená
 
1. místo   Týglová Monika                        Apanatschi               25,56
2. místo   Týglová Moniky                        Mája                        26,27
3. místo   Lofflerová Jiřina                        Kim                          27,42
4. místo   Rollová Michaela                       Filip                         29,70
5. místo   Hladík Pavel                             Čita                         31,45
6. místo   Pospíšil Ondřej                         Gero                         32,95
7. místo   Hoffmanová Petra                     Bellisa                      33,79
 
D   311   Western Pleasure mládež
 
1. místo   Klimková Kateřina                      Kings Peppy Bars   
2. místo   Klimková Veronika                     Jackie SK Sure Prize
3. místo   Batovcová Michaela                  Sunray Cody
4. místo   Pelechová Dita                         Edie Joe Chex
5. místo   Veselá Adéla                            Rebeca
6. místo   Mizerová Veronika                     Diana
7. místo   Nejmanová Lenka                      Korina
 
D   111  Western Pleasure začínající
 
1. místo   Mackovčinová Kateřina                 Bernee
2. místo   Homolková Barbora                       Indy Twenteena
3. místo   Vostřelová Lenka                          Tidy Fiery Freckle
4. místo   Nesvarbová Jaroslava                     Sunray Cody
5. místo   Koudelka Josef                                Sean
6. místo   Wetter Miroslav                              Frodo
 
C   311   Western Pleasure mládež
 
1. místo   Klimková Kateřina                            Konga Peppy Bars
2. místo   Mackovčinová Kateřina                    Bernee
3. místo   Klimková Veronika                           Jackie SK Sure Prize
4. místo   Mackovčinová Tereza                      Edie Joe Cheb
5. místo   Vavřinová Kateřina                          Rebeca
6. místo   Studničková Sára                           Sunray Cody
7. místo   Černá Tereza                                 Diana
 
C   211   Western Pleasure open                                    
 
1. místo   Homolková Barbora                           Indy Twenteena
2. místo   Reininger Ondřej                              Jack
3. místo   Vostřelová Lenka                             Tidy Fiery Freckle
 
D   401   Reining open
 
1. místo   Mackovčinová Kateřina                     Bernee                  65
2. místo   Klimková Kateřina                            Kings Peppy Bar      64,5
3. místo   Abraham František                           Smoking Twister     53
4. místo Koudelka Josef                                  Sean                    48
 
C   401   Reining open
 
1. místo   Mackovčinová Tereza                      Edie Joe Cheb          62
2. místo   Abraham František                          Smoking Twister       60,5
3. místo   Vavřinová Kateřina                          Rebeca                   47,5
 
 
D   331   W. Horsemanship mládež
 
1. místo   Klimková Kateřina                             Kings Peppy Bar
2. místo   Klimková Veronika                            Jackie SK Sure Prize
3. místo   Pelechová Dita                                Edie Joe Cheb
4. místo   Mariánková Jana                              Frodo
5. místo   Doubravová Tereza                          Rebeca
6. místo   Traxlová Anna                                 Spice Jimmy   
7. místo    Stará Kateřina                                Sunray Cody
 
D   111   W. Horsemanship začínající 
 
1. místo   Mackovčinová Kateřina                      Bernee
2. místo   Vostřelová Lenka                              Tidy Fiery Freckle
3. místo   Koudelka Josef                                  Sean
4. místo   Homolková Barbora                            Sherry
5. místo    Králíčková Anna                               Spice Jimmy
6. místo    Wetter Miroslav                               Frodo
 
C   311   W. Horsemanship mládež
 
1. místo    Mackovčinová Kateřina                      Bernee
2. místo   Klimková Kateřina                              Kings Pepy Bar
3. místo   Mackovčinová Tereza                         Edie Joe Chex
4. místo    Vavřinová Kateřina                            Rebeca
5. místo   Černá Tereza                                    Diana
6. místo    Novotná Tereza                               Spice Jimmy
 
C   231   W. Horsemanship začínající
 
1. místo   Reininger Ondřej                                   Jack
2. místo   Vostřelová Lenka                                 Tidy Fiery Flackle
3. místo   Homolková Barbora                               Sherry
 
 
 



Statistiky

Online: 3
Celkem: 230424
Měsíc: 6742
Den: 223