Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. oficiální závody WRC a licence 14.5.2011

p1010170.jpg

A máme zde výsledky a stručné info z našich letošních prvních oficiálních závodů pod záštitou WRC ČR. Ty jsme v Židovicích pořádali 14.5. 2011.

 

 foto ZDE zatím není kompletní, brzy doplníme.

Také jsme obdržely velice povdedené fotografie od Kateřiny Tremlové které tímto moc děkujeme - foto k prohlédnutí ZDE 

Tentokrát nám přálo počasí, po celou dobu závodů bylo příjemných 19 stupnů, takže se koníci ani jezdci nepřehřívali a naopak ani netrpěli podchlazením. Díky počasí se na celé klání přišlo podívat i mnoho diváků kteří měli možnost vidět v akci celkem 48 startovních dvojic. A bylo se na co dívat, ze 124 startů si poháry, stužky a krásné ceny odnesli jen ti najlepší. Téměr stejná obsazenost byla v závodech typu D (závody bez licence) 66 startů jako v závodech typu C (závody s licencí) 58 startů. Všem zúčastněným děkujeme za pěkné výkony a těm nejlepším gratulujeme k výborným výsledkům. V rámci soutěžního dne také skládaly licenci 4 jezdkyně. Blahopřejeme Andree Záhorčíkové a děvčatům ze sekce KWJ Falada k úspěšnému složení a přejeme mnoho úspěchů v závodní sezóně. Ostatním držíme palce příště na dalším soutěžním setkání. To se u nás bude konat již 16. 7. 2011.  

 
D – Showmanship  at  Halter  otevřená
 
1. místo         Traxlová Anna           -     Frodo                             13   bodů
2. místo         Stará Kateřina           -     Spice Jimmy                   12,5 bodu
3. místo         Řeháková Veronika   -      Aranka Obrocká             11,5 bodu
4. místo         Řeháková Kateřina    -      Korina                           11    bodů
5. místo         Tejmerová Nikol        -     Cindy                             10,5  bodu
 
 
C – Showmanship  at  Halter  otevřená                     
 
1. místo        Uldrichová Diana         -      Peppy Zancy DelMaso         15   bodů
2. místo        Matyáš Jan                 -     Stormy Johns                     13,5 bodu
3. místo        Homolková Barbora     -     Indy Twenteena                  13 + bodu
4. místo        Mackovčinová Kateřina -    Bernee                               13    bodů
5. místo        Klimková Veronika      -     Jackie SK Sure Prize            12,5 bodu
6. místo        Studničková Sára         -     NA Littles First                    12    bodů
7. místo        Bílek Roman              -     Korina                                 0
 
D – Mládež Western  Pleasure  All  Ages
 
1. místo        Vostřel Martin          -      Růžový Panter
2. místo        Klimková Veronika   -      Šemík
3. místo        Černá Tereza            -     Edie Joe Chex
4. místo        Doubravová Tereza   -     Bawe
5. místo        Rejnartová Jitka       -      Big Blonde
6. místo        Veselá Adéla            -      Justy
7. místo        Záleská Aneta          -      Artur
8. místo        Řeháková Kateřina   -      Aranka Obrocká
 
D – Začínající Western  Pleasure  All  Ages
 
1. místo        Drozdová Klára        -       Cascades Rainy Echo
2. místo        Hájková Tereza       -       Oaks Illusive Eagle
3. místo        Tolarová Andrea      -       Pralinka
 
C – Mládež Western  Pleasure All  Ages
 
1. místo        Matyáš Jan                 -       Stormy Johns
2. místo        Batovcová Michaela     -       Sunray Cody
3. místo        Uldrichová Diana        -       Peppy Zancy DelMaso
4. místo        Klimková Veronika      -       Jackie SK Sure Prize
5. místo        Studničková Sára        -       NA Red Littles First
6. místo        Mizerová Veronika       -      Bawe
 
 
C – Western  Pleasure  All  Ages
  
 
1. místo      Homolková Barbora    -    Indy Twenteena
2. místo      Reininger   Ondřej        -    Jack
3. místo      Vostřelová Lenka         -    Tidy Fiery Freckle
 
D – Barrel  Race  All  Ages
 
1. místo      Týglová Monika          -     Apache                            20,47
2. místo      Hoffmanová Petra       -      Bellis                              22,25 
3. místo      Kulichová Eva              -     Tracey Dream Bar             22,80
4. místo      Dvořáková Monica       -     Seila                                24,41
5. místo      Provazník David          -     Gatho                               24,85
6. místo      Haberlová Lenka         -     Gram Sweet Night               28,35
7. místo      Soukupová Hana         -      Magie                              30,72
 
 
C – Barrel  Race  All  Ages
 
 
1. místo      Haberlová Eliška         -     Golf II                                21,36
2. místo      Tejmerová Nikol         -     Cindy                                 24,72
3. místo      Haberlová Eliška        -      Gram Sečet Night                 25,71
4. místo      Provazník David         -      Gatho                                 27,96
 
D – Polle  Bending  All  Ages
 
1. místo     Kulichová Eva             -      Tracey Dream Bar              29,13
2. místo     Dvořáková Monika     -      Seila                                  30,85
3. místo     Hoffmanová Petra       -      Bellis                                 31,19
4. místo     Soukupová Hana         -      Magie                                31,78
5. místo     Provazník David         -      Gatho                                 34,77
6. místo     Haberlová Lenka        -      Gram Sweet Night                35,22
7. místo     Týglová Monika         -      Apache                               39,69
 
C - Polle  Bending  All  Ages
 
1. místo     Haberlová Eliška        -       Golf II                               28,63
2. místo     Tejmerová Nikol        -       Cindy                                 31,10
3. místo     Haberlová Eliška        -       Gram Sweet Night                34,34
4. místo     Provazník David        -        Gatho                                34,90
 
D – Mládež Trail  All  Ages
 
1. místo     Černá Tereza             -        Edie Joe Chex                     62,5
2. místo     Rejnartová Jitka         -        Big Blonde                          61
3. místo     Doubravová Tereza    -         Bawe                                 59,5
4. místo     Studničková Sára       -         NA Red Littles First              55
5. místo     Veselá Adéla             -        Justy                                   52,5
 
D – Začínající Trail  All  Ages
 
1. místo      Vostřelová Lenka         -     Tidy Fiery Freckle                   57
2. místo      Kostolníková Jitka        -      Frodo                                  56
3. místo      Hokr Jan                     -      Šemík                                 37
                   Hájková Tereza          -      Oaks Illusive Eagle                 0
                   Soukupová Hana        -      Magie                                   0
 
C – Mládež Trail All Ages
 
1. místo       Matyáš Jan               -       Stormy Johns                      65,5
2. místo       Klimková Veronika    -       Jackie SK Sure Prize               60
3. místo       Mizerová Veronika    -       Bawe                                   55,5
4. místo       Studničková Sára      -       NA Littles First                      49
                    Plechová Dita          -       Edie Joe Chex                       0
                    Uldrichová Diana     -       Peppy Zanzy DelMaso             0
 
C – Trail All Ages
 
1. místo      Mackovčinová Kateřina    -   Bernee                                69,5
2. místo      Koudelka Josef               -  Sean                                   56,5
3. místo      Bílek Roman                  -   Korina                                 56
4. místo      Kostolníková Jitka           -  Frodo                                  55,5
5. místo      Homolková Barbora         -  Indy Twenteena                    46
                   Reininger Ondřej           -  Jack                                     0
                   Tejmerová Erna             -  Cindy                                   0
 
D – Reining   All Ages otevřená
 
1. místo     Líbal Radek                    -    Poco Dell Susie                     65,5
2. místo     Doubravová Tereza          -    Bawe                                   56
3. místo     Černá Tereza                  -    Edie Joe Chex                       53
4. místo     Veselá Adéla                   -    Justy                                   52
5. místo     Rejnartová Jitka              -     Big Blonde                           41
 
C – Reining All Ages otevřená
 
1. místo     Líbal Radek                   -    Poco Dell Susie                    64,5
2. místo     Mackovčinová Kateřina    -    Bernee                                61,5
3. místo     Pelechová Dita               -    Edie Joe Chex                      54,5
4. místo     Mizerová Veronika          -    Bawe                                   51,5
5. místo     Koudelka Josef              -    Sean                                   49
6. místo     Bílek Roman                  -    Korina                                  0
 
D – Mládež Western Horsemanship All Ages
 
1. místo    Mariánková Jana               -    Frodo                           15
2.  místo    Doubravová Tereza           -   Bawe                            13
3.  místo    Veselá Adéla                    -   Justy                            12,5
4.  místo    Klimková Veronika            -    Šemík                          12+
5.  místo    Traxlová Anna                  -    Spice Jimmy                 12
6.  místo    Stará Kateřina                  -    Sunray Cody                 11
7.  místo    Černá Tereza                   -    Edie Joe Chex               10
8.  místo    Záleská Aneta                  -    Artur                          
9.  místo    Rejnartová Jitka                -    Big Blonde
10.místo    Řeháková Veronika           -    Aranka Obrocká
11.místo    Vostřel Martin                   -     Růžový Panter              0
 
D – Začínající Western Horsemanship All Ages
 
1. místo    Líbal Radek                       -     Poco Dell Susie                15
2. místo    Trkalová Kateřina               -     Smiling Twister                13
3. místo    Kostolníková Jitka              -     Frodo                              12
4. místo    Drozdová Klára                  -    Cascades Rainy Echo          11,5
5. místo    Hájková Tereza                 -    Oaks Illusive Eagle              5
 
C – Mládež Western Horsemanship All Ages
 
1. místo    Studničková Sára              -      NA Red Litlles First             15
2. místo    Matyáš Jan                       -      Stormy Johns                    14
3. místo    Klimková Veronika            -      Jackie SK Sure Prize           13
4. místo    Pelechová Dita                 -       Edie Joe Chex                   12
5. místo    Mizerová Veronika            -       Bawe                                 9
6. místo    Uldrichová Diana              -       Peppy Zanzy DelMaso         0
 
 
C – Western Horsemanship All Agens
 
1. místo     Mackovčinová Kateřina      -   Bernee                                  15
2. místo     Reininger Ondřej              -   Jack                                      13
3. místo     Homolková Barbora          -   Indy Twenteena                      12,5
4. místo     Vostřelová Lenka              -   Tidy Fiery Freckle                    12
5. místo     Koudelka Josef                -   Sean                                      11,5
6. místo     Bílek Roman                    -   Korina                                    11
7. místo     Líbal Radek                     -   Poco Dell Susie                        0

 

p1010309.jpg

p1010318.jpg

 

p1010393.jpg

 

p1010302.jpg

 

 

 

 

 
 



Statistiky

Online: 4
Celkem: 239444
Měsíc: 7404
Den: 176