Jdi na obsah Jdi na menu

18. srpna 2013 Prázdninové Hobby Závody v Židovicích

Druhé prázdninové hobby závody patřily v Židovicích dětem včele s Aničkou Traxlovou a všem dalším odvážlivcům……

Vypsány byly disciplíny pro nejmenší děti  s vodičem, tzv. Trpasličí Trail, který je nejoblíbenější a nejobsazenější disciplínou. Teplý a sluneční den vylákal celkem 13 trpaslíků ve věku 3 až 6 let.

O něco méně početná byla disciplína „Dětský Trail“ ve kterém o medaile soutěžily děti ve věku 7 až 12 let. Vítězkou se stala Kristýnka Hnilicová, která předvedla plynulou jízdu.

Další soutěžní disciplínou bylo předvedení koně na ohlávce, tzv. Showmanship at Halter, kde první místo po nelehkém souboji nakonec obsadila Anna Traxlová  :o))). Pomohla náhoda nebo zdravotní potíže Ireny Kropáčkové??? Ta i přes zvýšenou teplotu závody nevzdala a vybojovala si tak krásné druhé místo.

Odpolední hodiny patřily disciplínám Western Horsemanship, Trail a Western Pleasure